Ga naar de inhoud

 

Projectleider Nieuwbouw & Verduurzaming

projectleider met een passie voor vastgoed en duurzaamheid? Zoek je een uitdagende rol waarin je kunt bijdragen aan het behoud en de verbetering van woningen? Dan zijn wij op zoek naar jou!
De Wassenaarsche Bouwstichting is op zoek naar een enthousiaste en ervaren projectleider om ons team te versterken.

Functieomschrijving:

Als projectleider ben je verantwoordelijk voor de voorbereiding en/of directievoering van verduurzamingsprojecten en nieuwbouwprojecten. Je werkt nauw samen met de manager vastgoed en stemt je werkzaamheden af om de kwaliteit van ons woningbezit te waarborgen. Daarnaast kan je ook worden ingezet voor het technisch beheer van woningen, waarbij je onder andere onderhoudsplannen opstelt en de uitvoering begeleidt.

Jouw taken omvatten onder andere

Uitvoeren van technische inspecties en adviseren over onderhoud en verbeteringen.                                                    

  • Beoordelen van projectplannen, bestekken en tekeningen.
  • Bewaken van het bouwproces en de kwaliteit op de bouwplaats.
  • Bijwonen en notuleren van bouw- en bewonersvergaderingen.
  • Aanbesteden van projecten en onderhouden van contacten met adviseurs en gemeente.

Wie zoeken wij?

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste professional met:

  • Een HBO-diploma in een technische richting, bij voorkeur bouwkunde.
  • Ervaring in de volkshuisvesting.
  • Uitstekende communicatieve en organisatorische vaardigheden.
  • Financieel inzicht en digivaardig.
  • Een proactieve en klantgerichte instelling.

Wat bieden wij?

Wij bieden een uitdagende en afwisselende functie in een klein en hecht team. Je krijgt de kans om jezelf te ontwikkelen en een bijdrage te leveren aan de maatschappij door te werken aan duurzame vastgoedprojecten. De functie is ingeschaald in schaal J van de CAO Woondiensten (max. € 5.897) met een mogelijke doorgroei naar schaal K (max. € 6.493, afhankelijk van ervaring. Verder kennen wij uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder pensioenopbouw bij SPW en een eindejaarsuitkering van 2% dat wordt aangevuld tot 4% bij goed functioneren.

Interesse?

Neem voor meer informatie contact op met Piet van den Bout (manager Vastgoed) via
(070) 5114690. Je motivatie en CV kun je mailen naar Carola van Goozen (bestuursondersteuner):
cvangoozen@wabs.nl. We kijken uit naar jouw sollicitatie!